• پست الکترونیک : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

    

شرکت سرمایه گذاری انرژی زاگرس پایدار

  شرکت سرمایه گذاری انرژی زاگرس پایدار که در گروه شرکتهای زاگرس پایدار نقش شرکت مادر و پشتیبان را ایفا می نماید، در سال 1380 با هدف تامین و تخصیص منابع مالی برای شرکتهای گروه و پروژه ها تاسیس گردید.
تحقیق و مطالعه در مورد طرحها و پروژه ها ی مورد نظر ،جهت گیری شرکتهای گروه برای مشارکت در هر یک از طرحها و پروژه ها و تعیین میزان و نحوه مشارکت ، هدایت مذاکرات با طرفهای قرارداد اعم از داخلی و خارجی ، جلب مشارکت اشخاص ثالث در داخل و خارج از کشور،تدوین سیاستهای اجرایی گروه در سطح کلان ،تعریف و تبیین خط مشی های شرکت های همگروه،برنامه ریزی تحقیقات و آموزش ،ایجاد زمینه های همکاری گروه در سطح ملی و بین المللی از دیگر اهداف این شرکت است .

پشتیبانی شرکت های گروه از نظر اقتصادی و تامین سرمایه و اعتبار پس از مطالعات کارشناسی همه جانبه و توجیه فنی و اقتصادی پروژه های مورد نظر از خطوط اصلی فعالیت شرکت مادر می باشد .
در مواردی که ایجاب نماید که طرح بصورت مجموع انجام گیرد، شرکت سرمایه گذاری انرژی زاگرس پایدار بعنوان سرگروه اقدام به انعقاد و دریافت قرارداد و تقسیم بخشهای مختلف اجرایی بین شرکت های زیر مجموعه گروه (یاخارج از گروه) مینمایدکه این روش باعث افزایش توان سینرژی هر شرکت بصورت مضاعف گردیده و زمینه قبول مسئولیت و اجرای بهینه همه جانبه در پروژه ها را فراهم می آورد.

بانکهای معتبر بین المللی حامی پروژهها

 

 

     
     

 

 

برخی از پروژه ها

twitterfacebookgoogle+pinterest